Телевежа Н350

Posted on Posted in Вінниччина, Легенди, міфи

Вінницька телевізійна вежа – висота 358 метрів, для тих хто в танкові це около дванадцяти 9-ти поверхівок. Збудована і розроблена в цілях тотального психологічного впливу на “масси”.
Ні для кого не секрет, що ще з початку 20 століття в секретних лабораторіях світу було розпочато дослідження з впливу радіохвиль на мозок людини. Піддослідних відбирали з різних прошарків населення, з різним рівнем розвитку інтелекту, різної статі і віку. Дослідженнями було встановлено, що при певній частоті “радіохвиль” вони можуть мати не тільки фізичний вплив на клітини організму, руйнуючи їх структуру, але й психологічний вражаючий фактор, викликаючи агресію, радість, сум чи інші більш складні емоції чи відчуття. Одночасно прискореними темпами відбувалися дослідження з психологічного впливу пропаганди на “уми” людей, які вражали своїми результатами. Прийнявши все це до уваги, такі світові лідери того часу, як Йосиф Ісаларананінович Сталін та Адольф Гітлер, прийняли на своє озброєння результати досліджень і з успіхом скористалися ними. Вплив радіохвиль разом з впливом пропаганди, синтизувалися в найновішу зброю того часу, яка з успіхом прогресувала та удосконалювалась.
Кінчилась Друга Світова Війна, притихли постріли гармат і вибухи бомб, але психологічна зброя продовжувала діяти і ніхто не збирався її зупиняти. Навпаки з початку 60-х років в Радянському союзі починається активне будівництво різних радіо і телевеж, кожен такий об’єкт покривав площу у декілька сотень квадратних кілометрів, розповсюджуючи свій невидимий вплив на нічого не підозрючих людей. Без відома піддослідних, були проведені такі масштабні секретні психологічні експеременти як “Тритон”, “Базилік” і ” Одисей”. До нашого часу вони являються засекреченими і про них майже нічого не відомо. Лише опосередковано, викорситовуючи статистику кількості злочинів скоєних в 1957 році у Саранській області, можна побачити страшні наслідки цих експерементів, в порівнянні з 1956 роком, кількість вбивств скоєних на побутовому підгрунті зросла на 121 цілий і 2 десятих відцотка, все це досяглося лише завдяки зміні частоти радіохвиль і правильно предоставленій інформації на радіо та ТБ. Зважаючи на результати експерементів, був виданий негласний наказ, про прискорення втілення в життя мегамасштабного проекту “Віра”, за яким у короткі строки, до 1970 року потрібно було вкрити всю територію Радянського Союзу об’єктами випромінюючими радіохвилі певної частоти і довжини. Одним із таких об’єктів і була наша Вінницька телещогла, з кодовою назвою Н350, яка позначає її початкову висоту. Вінниця завжди мала велике значення в обороноздатності Союзу, уже те що в свій час Н350 була найвища споруда світу, говорить про велику значимість нашого місцязнаходження, адже в нас розміщався і розміщається штаб управління авіації та протиракетної оборони, а як говорилося на початку статті, радіохвилі мають ще й фызичний вплив на об’єкти і при певних параметрах Н350 може вплинути на траєкторію запущеної по нам ракети або допомогти виявити приховані для стандартних радарів літаючі об’єкти чи просто навсього зумовити вибух ворожого об’єкта або вимкнути його електроніку (правда застосування Н350 в таких цілях могло негативно вплинути і на нашу військову техніку якщо на ній не стояв відповідний захист) тому прийняття таких мір захисту, дозволялося лише в крайніх критичних випадках, коли іншим чином запобігти трагедії було неможливо.
Після розвалу Радянського Союзу, разом і з іншими військовими програмами, використання Н350 у військових цілях було призупинено у зв’язку з відсутністю фінансування.
Зважаючи на все вищевикладене, стає зрозуміло, чому при проектуванні телещогли не були закладені оглядові майданчики та ресторан для туристів, так як це зазвичай робилося у деяких інших подібних проектах. Військовим були нідочого лишні очі.

P.S. Ніхто ж не заперечує, що телебачення впливає на людей?)